Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk na żywo. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

W sobotę, w ramach Lotto Ekstraklasy, odbędzie się mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport i nSport+. Stream online w Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Bruno Szafer
Bruno Szafer
zawodnik Sandecji Nowy Sącz, Michał Piter-Bućko (P) i Kamil Słaby (L) z Bruk Bet Termaliki Nieciecza PAP / Na zdjęciu: zawodnik Sandecji Nowy Sącz, Michał Piter-Bućko (P) i Kamil Słaby (L) z Bruk Bet Termaliki Nieciecza

Lotto Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk na żywo. Transmisja TV, stream online

W sobotę, 23 września o godzinie 15:30, rozpocznie się mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk w ramach Lotto Ekstraklasy. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport. Komentatorami widowiska będą: Andrzej Marchliński i Wojciech Jagoda.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk można obejrzeć również na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie Canal+ Sport Online. Usługa jest aktywna po wykupieniu po specjalnego pakietu i można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza jest ostatnim zespołem rozgrywek o mistrzostwo Polski. Zespół zdobył tylko 5 punktów w 9. kolejkach. Kolejnym rywalem Słoników będzie Lechia Gdańsk. Gdańszczanie również nie znajdują się tej części tabeli, do której przyzwyczaili swoich kibiców. Lechia jest na 12. miejscu z dorobkiem w postaci 10 punktów.

Początek meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk: 15:30. Transmisja TV: Canal+ Sport i nSport+. Stream online: Canal+ Sport Online.

ZOBACZ WIDEO Zespół Krychowiaka bliski niespodzianki. Zobacz skrót meczu WBA - Man. City [ZDJĘCIA ELEVEN EXTRA]

Czy będziesz oglądać mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×