WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Zmiana prezesa w Ekstraklasie S.A. Dariusz Marzec odwołany

Dariusz Marzec przestał pełnić funkcję prezesa zarządu spółki Ekstraklasa S.A. Jego następcę poznamy w przeciągu 2-3 miesięcy. Póki co jego obowiązki przejmie Marcin Animucki.
Miłosz Marek
Miłosz Marek
Newspix / Jacek Ufnal/Fotopyk / Prezes Ekstraklasy S.A Dariusz Marzec

Zapraszamy na TYPER.WP.PL! Wejdź i stwórz własną ligę!
Oprócz Dariusza Marca ze stanowiska w zarządzie Ekstraklasy S.A. odwołany został również Jacek Bednarz. Przez najbliższe 2-3 miesiące p.o. prezesa będzie Marcin Animucki, dotychczasowy wiceprezes.

Przypomnijmy, że niedawno nowym przewodniczącym rady nadzorczej Ekstraklasy S.A. został Karol Klimczak, prezes Lecha Poznań.

Pełna treść oświadczenia:

Ekstraklasa S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej spółki, w toku którego zostały podjęte uchwały dot. zmian w Zarządzie Ekstraklasy S.A. Dotychczasowi członkowie Zarządu, tj. Dariusz Marzec oraz Jacek Bednarz zostali odwołani z pełnionych funkcji.

Marcinowi Animuckiemu pełniącemu dotąd funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki, Rada Nadzorcza powierzyła stanowisko pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu Spółki. Jednocześnie Rada Nadzorcza zainicjowała czynności mające w skali najbliższych 2-3 miesięcy doprowadzić do wyłonienia Prezesa Spółki oraz ustalenia składu jej Zarządu.

ZOBACZ WIDEO Michał Kołodziejczyk: Robertowi Lewandowskiemu powinno postawić się pomnik przed PGE Narodowym


Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (4):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • dziurek 1
  tzw.Ekstraklasa to pomysł i największy wałek Bońka.Już parę lat temu miała coś koło miliarda długu,a poziom jaki reprezentuje widzimy podczas meczów pucharowych,i nijak ma się do zarobków jej szefów,prezesów i zarządów klubów,działaczy piłkarskich,trenerów,menadżerów i ich niewolników,przez pomyłkę zwanych piłkarzami.Od lat ci odważniejsi i bez zobowiązań wobec PZPN,co choć przez chwilę przebywali zagranicą,na funkcjonowaniu,organizacji i zarządzaniu w polskich klubach,szkoleniu młodzieży,przygotowaniu technicznym,fizycznym,taktycznym,mentalnym etc. psy wieszają.Zresztą rzeczy i osób działających w polskiej piłce,którymi powinna wieki temu zająć się prokuratura jest masa.Niestety urzędnicy,biznesmeni,politycy,zwłaszcza regionalni za dużo głosów wyborców by stracili,gdyby nagle,czysty jak łza szeroko rozumiany wymiar sprawiedliwości zabrał się za kluby wszystkich klas rozgrywek i pozamykał je wraz z całymi zarządami.No ale przecież przeważnie w nich zasiadają jakieś szychy i prominentni przedstawiciele palestry w danym mieście,województwie itd.więc sami do swojej du.. się nie dobiorą.I na koniec,bo się niepotrzebnie nakręciłem,proponuję oglądnąć jakikolwiek mecz tzw.Ekstraklasy,a następnie dzieciaki na podwórku.Pierwsza propozycja jest dla masochistów,druga dla koneserów futbolu.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Andi - Prawdziwy Kibic 0
  Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • PyraZPolaCebuli 0
  No pomysł mają, żeby zwiększyć...
  gmk38 Teraz trzeba zmniejszyć lige
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×