Romeo Jozak: Było łatwiej niż myślałem

Pod względem mentalnym czujemy się coraz mocniejsi - trener Romeo Jozak chwali swoją drużynę po zwycięstwie nad Arką Gdynia (2:0). Legia traci punkt do pierwszego Górnika Zabrze.
Mateusz Skwierawski
Romeo Jozak PAP / Bartłomiej Zborowski / Na zdjęciu: Romeo Jozak

Dla Legii była to trzecia wygrana z rzędu. Klub od porażki z Lechem w Poznaniu nie stracił gola w ekstraklasie.

- Początek meczu z Arką był trudny i nerwowy. Mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ rywal mógł strzelić gola. W drugiej połowie było łatwiej niż myślałem. Przede wszystkim graliśmy pewniej. Mogliśmy wygrać wyżej. To był nasz najlepszy mecz, odkąd pracuję w klubie - komentuje trener drużyny.

Rome Jozak zauważa pozytywne zmiany w drużynie.

- Jestem zadowolony z postawy zawodników. Myślę, że wracamy na właściwe tory. Pod względem mentalnym czujemy się coraz mocniejsi. Wygrywamy i stajemy się stabilni - ocenił Chorwat.

Legia ma punkt straty do pierwszego Górnika Zabrze. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z ostatnią w lidze Pogonią Szczecin (5.11, godz. 18).

Czy Legia zdobędzie w tym sezonie mistrzostwo Polski?