Anglia: ledwie trzy minuty Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki w trzecim meczu z rzędu był tylko rezerwowym. Na boisku pojawił się w 87. minucie, a Hull City zremisowało z Sheffield Wednesday 2:2.

Bartosz Zimkowski
Kamil Grosicki w barwach Hull City Reuters / Scott Heppell / Na zdjęciu: Kamil Grosicki w barwach Hull City

Kamil Grosicki nie ma najlepszego okresu w Hull City. Leonid Słucki przestał ufać polskiemu skrzydłowemu, który po raz trzeci z rzędu usiadł na ławce rezerwowych. Skorzystał z niego dopiero w 87. minucie, gdy Tygrysy musiały gonić wynik. Sheffield Wednesday po dwóch golach byłego gracza Celtiku Glasgow Gary'ego Hoopera prowadziło 2:1. Ostatecznie pojedynek zakończył się remisem 2:2, ponieważ Michael Dawson zapewnił punkt Hull City. Tygrysy zajmują dopiero 20. miejsce z przewagą trzech oczek nad strefą spadkową.

Pełne 90 minut w Queens Park Rangers rozegrał Paweł Wszołek. Polak został ustawiony na prawej obronie, a londyńczycy przegrali z Preston North End 0:1. Od 22. minuty musieli grać jednak w osłabieniu po czerwonej kartce dla Jamie'ego Mackie'ego.

W Ipswich Town tradycyjnie cały mecz rozegrał Bartosz Białkowski. Jego ekipa zwyciężyła z Nottingham Forest 4:2.

Czy Grosicki zimą powinien odejść z Anglii?