Grzegorz Krychowiak przesłał słowa wsparcia dla Jamesa McCarthy'ego

James McCarthy doznał koszmarnej kontuzji w sobotnim meczu Evertonu z West Bromwich Albion (1:1). Słowa wsparcia dla Irlandczyka przesłał za pośrednictwem Twittera Grzegorz Krychowiak.

Dawid Borek
Dawid Borek
Grzegorz Krychowiak Getty Images / Tony Marshall / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
W 59. minucie sobotniego spotkania na Goodison Park w LiverpooluSalomon Rondon z West Bromwich Albion zrobił zamach lewą nogą, aby oddać strzał. W tym momencie pomocnik Evertonu James McCarthy chciał odebrać piłkę, włożył przed nią prawą nogę, która przyjęła cały impet kopnięcia. W wyniku zdarzenia u Irlandczyka doszło do otwartego złamania prawej nogi.

Po chwili McCarthy zwijał się z bólu, a zszokowany Rondon zaczął płakać, widząc, jak wygląda noga rywala, którą chwilę wcześniej złamał. Przy piłkarzu miejscowej drużyny natychmiast pojawili się lekarze, którzy następnie przetransportowali zawodnika Evertonu do szpitala.

W meczu na Goodison Park, w barwach West Bromwich Albion, grał Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski spędził na boisku 90 minut, notując piękną asystę. Po spotkaniu, które zakończyło się remisem 1:1, polski pomocnik za pośrednictwem Twittera przesłał słowa wsparcia w kierunku kontuzjowanego McCarthy'ego.

- Mam nadzieję, że kontuzja nie okaże się tak poważna, na jaką wyglądała. Wracaj do zdrowia James. To tylko piłka - napisał Krychowiak.

Czy Krychowiak w przyszłym sezonie nadal powinien grać w Premier League?