Piast - Górnik: decyzje w poniedziałek

W poniedziałek zapadną decyzję dotyczące przerwanego przy stanie 1:0 meczu Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze. Pojedynek sędzia zakończył w 80. minucie.

Michał Piegza
Damian Kądzior i Marcin Pietrowski PAP / PAP/Andrzej Grygiel / Damian Kądzior i Marcin Pietrowski

Ekstraklasa SA na Twitterowym koncie poinformowała, że wszystkie decyzje dotyczące mecze Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze zostaną podjęte w poniedziałek.

Mecz Piasta z Górnikiem został przerwany w 80. minucie przy stanie 1:0. Sędzia na wznowienie gry czekał przez ok. 30 minut, ale ostatecznie piłkarze nie wrócili do meczu. - Czekaliśmy bardzo długo, a zgodnie z przepisami mamy na to pięć minut. Sport przegrał z chuligaństwem. Policja poinformowała nas, że dotychczasowych czynności nie przerwą i nie mieliśmy gdzie grać - powiedział w rozmowie z reporterem Canalu+ Daniel Stefański, arbiter derbowego pojedynku.