WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

II liga: PZPN podał terminarz rundy jesiennej

Poznaliśmy terminarz rundy jesiennej rozgrywek II ligi. 1. kolejka rozegrana zostanie 20-21 lipca, a runda zakończy się 1-2 grudnia. Zawodnicy do przerwy zimowej rozegrają aż 21 kolejek.
Michał Piegza
Michał Piegza
Newspix / Norbert Barczyk / PressFocus / Na zdjęciu: kibice Widzewa Łódź

Zapraszamy na TYPER.WP.PL! Wejdź i stwórz własną ligę!

Od trzeciej dekady lipca do pierwszego weekendu grudnia rozgrywana będzie runda jesienna II ligi. W czerwcu 2019 roku w Polsce rozgrywane będą mistrzostwa świata do lat 20. W związku z tym już w połowie maja sezon 2018/2019 musi zostać zakończony. To sprawia, że jesienią gracze II ligi zagrają 21 z 34 kolejek. 

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (21-22 lipca):
Gryf Wejherowo Górnik Łęczna
ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola
Resovia - Znicz Pruszków
Elana Toruń - Rozwój Katowice
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
Radomiak Radom - Skra Częstochowa 

2. kolejka (28-29 lipca):
Górnik Łęczna - Skra Częstochowa
Ruch Chorzów - Radomiak Radom
GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
Rozwój Katowice - Widzew Łódź
Znicz Pruszków - Elana Toruń
Stal Stalowa Wola - Resovia
Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik

3. kolejka (4-5 sierpnia):
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna
Resovia - Gryf Wejherowo
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz
Radomiak Radom - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Skra Częstochowa

4. kolejka (11-12 sierpnia):
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów
GKS Bełchatów - Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź
Gryf Wejherowo - Elana Toruń
ROW 1964 Rybnik - Resovia

5. kolejka (18-19 sierpnia):
Resovia - Górnik Łęczna
Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów

6. kolejka (22 sierpnia):
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Rozwój Katowice - Radomiak Radom
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard
ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź
Resovia - Elana Toruń

7. kolejka (25-26 sierpnia):
Elana Toruń - Górnik Łęczna
Widzew Łódź - Resovia
Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik
Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom - Znicz Pruszków
Skra Częstochowa - Rozwój Katowice
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz

8. kolejka (1-2 września):
Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów
Rozwój Katowice - Ruch Chorzów
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce
Resovia - Błękitni Stargard
Elana Toruń - Widzew Łódź

9. kolejka (8-9 września):
Widzew Łódź - Górnik Łęczna
Błękitni Stargard - Elana Toruń
Pogoń Siedlce - Resovia
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów - Znicz Pruszków
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg

10. kolejka (15-16 września):
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom
Resovia - Siarka Tarnobrzeg
Elana Toruń - Pogoń Siedlce
Widzew Łódź - Błękitni Stargard

11. kolejka (22-23 września):
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń
Radomiak Radom - Resovia
Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice

12. kolejka (29-30 września):
Górnik Łęczna - Rozwój Katowice
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów
Resovia - Skra Częstochowa
Elana Toruń - Radomiak Radom
Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce

13. kolejka (6-7 października):
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard
Radomiak Radom - Widzew Łódź
Skra Częstochowa - Elana Toruń
Ruch Chorzów - Resovia
GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik
Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków

14. kolejka (13-14 października):
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz
Resovia - GKS Bełchatów
Elana Toruń - Ruch Chorzów
Widzew Łódź - Skra Częstochowa
Błękitni Stargard - Radomiak Radom
Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 

15. kolejka (20-21 października):
Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
GKS Bełchatów - Elana Toruń
Olimpia Grudziądz - Resovia
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

16. kolejka (27-28 października):
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice
Resovia - Olimpia Elbląg
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz
Widzew Łódź - GKS Bełchatów
Błękitni Stargard - Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom

17. kolejka (3-4 listopada):
Radomiak Radom - Górnik Łęczna
Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg
Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź
Olimpia Elbląg - Elana Toruń
Rozwój Katowice - Resovia
Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo

18. kolejka (10 listopada):
Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków - Resovia
Rozwój Katowice - Elana Toruń
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg
Skra Częstochowa - Radomiak Radom

19. Kolejka (17-18 listopada):
Skra Częstochowa - Górnik Łęczna
Radomiak Radom - Ruch Chorzów
Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg
Widzew Łódź - Rozwój Katowice
Elana Toruń - Znicz Pruszków
Resovia - Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo

20. kolejka (24-25 listopada):
Górnik Łęczna - ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo - Resovia
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
Znicz Pruszków - Widzew Łódź
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów - Radomiak Radom
Skra Częstochowa - Ruch Chorzów

21. kolejka (1-2 grudnia):
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
Skra Częstochowa - GKS Bełchatów
Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola
Elana Toruń - Gryf Wejherowo
Resovia - ROW 1964 Rybnik

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Polska - Senegal. Prawdziwy test dla Nawałki. "To co się stanie, może go pogrzebać"








Widzew Łódź awansuje do Nice I ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
www.pzpn.pl / inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×