Solidny występ Grzegorza Krychowiaka

Lokomotiw Moskwa przegrał w lidze rosyjskiej z Orenburgiem 0:1, ale nasz reprezentant, Grzegorz Krychowiak, zanotował solidny występ.

Marek Wawrzynowski
Grzegorz Krychowiak (z lewej) Getty Images / Epsilon / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak (z lewej)

Mecz z beniaminkiem z Orenburga nie był udany dla Lokomotiwu Moskwa. Mistrzowie Rosji przegrali 0:1. Był to jednocześnie drugi mecz w zespole Grzegorza Krychowiaka, który zagrał solidne zawody i przebywał na boisku przez pełne 90 minut. W przeciwieństwie do drugiego z Polaków w barwach klubu z Moskwy, Macieja Rybusa. Ten grał poniżej oczekiwań i został zmieniony w przerwie.

Co prawda największy sportowy dziennik, "Sport-Express", nie odnotował wzmożonej aktywności piłkarza, ale trzeba przyznać, że na tle reszty zawodników pomocnik reprezentacji Polski wypadł nieźle. Choć w ostatniej minucie niedokładnym przerzutem zepsuł ostatnią akcję drużyny. Jego drużyna straciła jedyną bramkę meczu już w doliczonym czasie gry po błędzie Igora Denisowa, drugiego ze środkowych pomocników. Po trzech kolejkach Lokomotiw ma zaledwie 2 punkty i żadnej strzelonej bramki.

Czy Grzegorz Krychowiak odrodzi się w lidze rosyjskiej?