LM: wiemy, co usłyszał Cristiano Ronaldo po czerwonej kartce w meczu z Valencią

Czerwone kartki to w przypadku Cristiano Ronaldo rzadkość. Dlatego w meczu z Valencią (2:0) Portugalczyk mocno przeżywał wyrzucenie z boiska. Szybko jednak pocieszył go kolega z Juventusu.
Szymon Mierzyński
PAP/EPA / JUAN CARLOS CARDENAS / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

- Jesteś numerem jeden - miał powiedzieć do "CR7" Federico Bernardeschi, gdy gwiazdor Starej Damy został wykluczony w 29. minucie spotkania 1. kolejki z Nietoperzami.

To była kara, jaką sędzia Felix Brych (po konsultacji z arbitrem zabramkowym) nałożył na Cristiano Ronaldo za przepychankę w polu karnym. Podczas niej Portugalczyk odepchnął jednego z rywali.

Mimo ponad godzinnej gry w liczebnym osłabieniu, Juventus zwyciężył na Estadio Mestalla 2:0 po dublecie Miralema Pjanicia. W doliczonym czasie gospodarze mogli zmniejszyć rozmiary porażki, jednak Wojciech Szczęsny obronił rzut karny wykonywany przez Daniego Parejo.

Czy Cristiano Ronaldo wywalczy tytuł króla strzelców Ligi Mistrzów?