The Championship: 90 minut Pawła Olkowskiego, porażka Boltonu Wanderers

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Alex Grimm/Bongarts / Na zdjęciu: Paweł Olkowski
Getty Images / Alex Grimm/Bongarts / Na zdjęciu: Paweł Olkowski

To nie był udany wieczór dla Pawła Olkowskiego i Boltonu Wanderers. Drużyna polskiego obrońcy przegrała na wyjeździe z Aston Villą 0:2.

Niżej notowane Kłusaki nie były faworytem starcia na Villa Park i poległy dość gładko, a gole zdobyli Jack Grealish już w 4. minucie i James Chester po przerwie.

Paweł Olkowski spędził na boisku 90 minut (to jego 16. występ w obecnym sezonie) i zakończył zawody z żółtą kartką. Otrzymał ją w 42. minucie za faul na strzelcu pierwszej bramki.

Po piątkowej wygranej Aston Villa zajmuje 13. miejsce w tabeli The Championship z dorobkiem 21 pkt. Bolton ma pięć "oczek" mniej i jest 19.

Aston Villa - Bolton Wanderers 2:0 (1:0) 1:0 - Jack Grealish 4' 2:0 - James Chester 58'

Czy Paweł Olkowski powinien otrzymać powołanie na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski?