FK Krasnodar - Standard Liege na żywo. Transmisja TV, stream online

W czwartek, w ramach Ligi Europy, odbędzie się mecz FK Krasnodar - Standard Liege. Transmisja TV na antenie Polsat Sport Premium 3 PPV. Stream online w Ipla TV. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Bruno Szafer
Bruno Szafer
logo Ligi Europy Getty Images / Dennis Grombkowski / Na zdjęciu: logo Ligi Europy

FK Krasnodar - Standard Liege na żywo. Liga Europy LIVE. Gdzie oglądać transmisję TV i online?

W czwartek (8 listopada) o godzinie 18:55 rozpocznie się mecz FK Krasnodar - Standard Liege w ramach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Transmisja TV odbędzie się na antenie Polsat Sport Premium 3 PPV. Komentatorem widowiska będą: Robert Zieliński.

Starcie FK Krasnodar - Standard Liege wystartuje także na żywo w internecie. Stream online odbędzie się na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu. Można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Sytuacja w grupie J Ligi Europy jest niezwykle wyrównana i emocjonująca. Aż trzy zespoły mają na swoich kontach po sześć punktów. W tym gronie znajduje się zarówno Kubań Krasnodar jak i Standard Liege.

Początek meczu FK Krasnodar - Standard Liege: 18:55. Transmisja TV: Polsat Sport Premium 3 PPV. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Kuriozalny samobój Chievo. Komentatorzy nie wytrzymali ze śmiechu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy będziesz oglądać mecz Krasnodar - Standard Liege?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×