Kamil Grosicki skomentował wspaniały mecz. Cieszy się z przełamania

Kamil Grosicki długo czekał na taki mecz. Polak zdobył bramkę i zaliczył asystę, a swój występ przeciwko Birmingham podsumował jednym słowem, umieszczając również zdjęcie na Twitterze.

Michał Jankowski
Kamil Grosicki Getty Images / Ashley Allen / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
Kamil Grosicki bramkarza Birmingham pokonał efektownym strzałem z rzutu wolnego w 73. minucie i Hull City wyszło na prowadzenie 3:2. W pierwszej połowie asystował przy trafieniu Fraizera Campbella. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

"Finnaly" (z ang. "wreszcie") - napisał na Twitterze reprezentant Polski, dodając zdjęcie na którym widać jak cieszy się ze zdobytej bramki. 30-letni pomocnik ma powody do radości, bo długo czekał na gola i asystę. We wcześniejszych dziesięciu meczach Hull City nie udało mu się trafić do bramki rywala, ani zaliczyć asysty.

Udany występ Grosickiego to dobra wiadomość dla Jerzego Brzęczka. "Grosik" z pewnością przyjedzie pozytywnie naładowany na zgrupowanie przed meczami reprezentacji Polski z Czechami i Portugalią.

Czy Kamil Grosicki powinien występować w pierwszym składzie reprezentacji Polski?