Bolt ma wiele ofert, ale może zrezygnować z piłki. Zaskakujące słowa mistrza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Matt King / Na zdjęciu: Usain Bolt w barwach Central Coast Mariners
Getty Images / Matt King / Na zdjęciu: Usain Bolt w barwach Central Coast Mariners
zdjęcie autora artykułu

Usain Bolt rozważa błyskawiczne zakończenie kariery piłkarskiej. Jamajczyk ma podobno wiele ofert od różnych klubów, ale nie wie, czy którąś z nich zaakceptuje.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=8398]

Usain Bolt[/tag] po zdobyciu ośmiu złotych medali na igrzyskach olimpijskich w biegach zdecydował się sprawdzić w roli piłkarza. Jamajczyk trenował z zespołami Borussii Dortmund, Stromsgodset (Norwegia) i Mamelodi Sundowns (RPA). Od sierpnia przebywał również na testach w australijskim Central Coast Mariners, w którego barwach zdobywał nawet gole w meczach towarzyskich.

Oferta od Australijczyków pod względem finansowym nie przekonała jednak Bolta, który odrzucił też propozycję mistrza Malty - Valletty FC. 32-latek przyznał, że jeśli do końca listopada nie znajdzie klubu, zrezygnuje z piłki.

- Mam wiele ofert z różnych klubów. Podejmiemy decyzję przed końcem listopada. Zobaczymy, czy pójdę do kolejnego zespołu czy już zrezygnuję - przyznał Bolt na łamach Omnisport.

Bolta na kontynuowanie przygody z piłką namawiają gwiazdy futbolu - Paul Pogba i Raheem Sterling. - Rozmawiałem z nimi, są szczęśliwi, widząc jak się staram. Mówią, żebym dalej próbował. Wspierają mnie. Tu nie chodzi o pieniądze. To po prostu moje marzenie. Chcę spróbować i zobaczę, co się stanie - dodał Bolt.

ZOBACZ WIDEO Mateusz Klich: Nie wyobrażam sobie, że meczu z Czechami nie zagramy pod nasze dyktando

Źródło artykułu: