Salah bohaterem meczu z Tunezją i... mediów społecznościowych. Zabawny wpis dla młodej fanki

W 90. minucie Mohamed Salah zapewnił reprezentacji Egiptu zwycięstwo z Tunezją 3:2 w eliminacjach Pucharu Narodów Afryki. Później zaś zwrócił się na Twitterze do dziewczynki, która dopingowała go na stadionie.

Michał Fabian
Mohamed Salah Getty Images / Robert Hradil / Na zdjęciu: Mohamed Salah
Piłkarz Liverpoolu Mohamed Salah został bohaterem spotkania rozgrywanego w Aleksandrii. W 90. minucie pokonał golkipera Tunezji, dając reprezentacji Egiptu zwycięstwo 3:2.

W trakcie spotkania, w pierwszej połowie, kamera pokazała młodą fankę, która trzymała plakat z życzeniem skierowanym właśnie do największej gwiazdy Faraonów.

"Salah, proszę strzel. Chcę iść do domu. Mam zadanie domowe" - taki napis widniał na kartce. Po zakończeniu spotkania Salah odpowiedział dziewczynce na Twitterze.

"Naprawdę starałem się, byś mogła pójść do domu wcześnie. Przepraszam, że zatrzymałem cię tu tak długo, aż do ostatniej minuty. Mam nadzieję, że twój nauczyciel zrozumie jutro sytuację" - napisał Salah.

Zarówno Egipt, jak i Tunezja już wcześniej zakwalifikowały się do turnieju finałowego Pucharu Narodów Afryki, który rozegrany zostanie w dniach 15 czerwca - 13 lipca 2019 r. Gospodarzem imprezy będzie Kamerun.

Czy Egipt wygra Puchar Narodów Afryki 2019?