KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Kamil Glik apeluje do polityka. "Sugeruję jak najszybsze usunięcie billboardu"

Kamilowi Glikowi nie spodobał się bilbord posła z listy Prawa i Sprawiedliwości Grzegorza Matusiaka. Reprezentant Polski zaapelował o jak najszybsze usunięcie plakatu.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Kamil Glik Newspix / Paweł Andrachiewicz / Na zdjęciu: Kamil Glik
"Panie Grzegorz Matusiak - Poseł na Sejm RP SUGERUJĘ UPRZEJMIE jak najszybsze usunięcie billboardu i nie przypisywanie sobie zasług pozyskania ode mnie środków finansowych. Wspieram swoje miasto i ludzi tam żyjących a nie jakąkolwiek partię czy polityka" - napisał na swoim oficjalnym koncie na Facebooku Kamila Glika (pisownia oryginalna). Polski reprezentant dodał również zdjęcie z bilbordem.

Na plakacie obok wizerunku posła z list Prawa i Sprawiedliwości widnieją hasła "Działać skutecznie!", "Budowa Boiska Kamila Glika w Jastrzębiu-Zdroju", "kwota 155 tys. zł". Takie działanie nie spodobało się Glikowi, który zaapelował do polityka, oznaczając jego konto na Facebooku.

W 2017 roku Glik przeznaczył 150 tysięcy złotych na budowę boiska piłkarskiego w Jastrzębiu-Zdroju. Obiekt powstał na osiedlu Przyjaźń, na którym nasz reprezentant  stawiał swoje pierwsze kroki w karierze. - Mieliśmy z żoną wielką przyjemność otworzyć nowe boisko, mam nadzieję, że będzie wam służyło - pisał po otwarciu Glik, który nie ukrywa, że kiedyś chce zamieszkać w swoim rodzinnym mieście.

Koszt całej inwestycji wyniósł ponad 660 tys. złotych. - Od Ministerstwa Sportu udało się pozyskać dofinansowanie w wysokości 155 tys. zł, a pozostałe 361 tys. zł pochodzi z budżetu miasta - wyliczała Katarzyna Wołczańska z jastrzębskiego urzędu miasta w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" w czerwcu 2017 roku.

ZOBACZ WIDEO Serie A: Błysk Milika na wagę trzech punktów. Piękny gol Polaka [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
facebook.com/GlikOfficial / Dziennik Zachodni
Komentarze (25)
Zobacz więcej komentarzy (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×