SPAL 2013 - Chievo Werona na żywo. Transmisja TV, Stream online

Mecz SPAL 2013 - Chievo Werona można oglądać na żywo w niedzielę. Transmisja TV odbędzie się na antenie Eleven Sports 1. Stream online w WP Pilot. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Thiago Cionek (SPAL) Getty Images / Gabriele Maltinti / Na zdjęciu: Thiago Cionek (SPAL)

Serie A LIVE: SPAL 2013 - Chievo Werona na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online?

W niedzielę (16 grudnia) o godzinie 12:30 w Serie A odbędzie się mecz SPAL - Chievo Werona. Transmisja TV wystartuje na antenie Eleven Sports 1. Komentatorami widowiska będą Julian Kowalski i Mikołaj Kruk.

Starcie SPAL 2013 - Chievo Werona można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie WP Pilot. Pozostałe transmisje będą aktywne w serwisach: elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl.

Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

SPAL podejmować będzie outsidera Serie A, Chievo Werona. Zespół z Werony w którym występują Mariusz Stępiński i Paweł Jaroszyński zgromadził na swoim koncie zaledwie trzy punkty. SPAL znajduje się tuż nad strefą spadkową z piętnastoma punktami na koncie. 

Początek meczu SPAL 2013 - Chievo Werona: 16.12.2016 godzina: 12:30. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl. Relacja LIVE:WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Gol i niesamowite pudło Lewandowskiego. Bayern zdemolował Hannover! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy będziesz oglądać mecz SPAL - Chievo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×