Pomocnik Lecha Poznań przedwcześnie wrócił z wypożyczenia do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza

Marek Mróz wraca do Lecha Poznań. Pomocnik ma za sobą nieudaną rundę w Bruk-Bet Termalice Nieciecza i jego wypożyczenie zostało skrócone.

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Marek Mróz (z lewej) i Mateusz Leleno walczący o piłkę Newspix / Adam Jastrzebowski / Na zdjęciu: Marek Mróz (z lewej) i Mateusz Leleno walczący o piłkę
19-latek wystąpił w minionym półroczu tylko w trzech spotkaniach - dwóch Fortuna I ligi i jednym Pucharu Polski. W sumie spędził na boisku zaledwie 99 minut.

W tej sytuacji kontynuowanie wypożyczenia nie miało sensu i Marek Mróz ponownie zameldował się w stolicy Wielkopolski. Niewykluczone, że przez jakiś czas będzie pracował z drużyną Adama Nawałki, lecz najpewniej władze klubu poszukają mu innego I-ligowca, w którym mógłby zbierać doświadczenie. W Lechu byłoby to możliwe tylko w rezerwach.

W Niecieczy występował jesienią jeszcze jeden zawodnik Kolejorza - Michał Skóraś. 18-letni pomocnik wywalczył tam miejsce w składzie, zagrał w 17 spotkaniach i na razie nie zmieni barw, mimo że w grudniu - po zakończeniu rundy jesiennej w Fortuna I lidze - trenował w stolicy Wielkopolski.

ZOBACZ WIDEO Zgrupowanie Legii bez Arkadiusza Malarza. "Można było rozstać się w inny sposób"
Czy Marek Mróz zadebiutuje w przyszłości w Lechu Poznań?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×