Mateusz Cetnarski blisko Górnika Łęczna

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Mateusz Cetnarski
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Mateusz Cetnarski
zdjęcie autora artykułu

Były zawodnik GKS Bełchatów, Śląska Wrocław i Cracovii Mateusz Cetnarski zimą ma dołączyć do grającego w II lidze Górnika Łęczna. Piłkarz przez ostatnie miesiące trenował w zespole z ligi okręgowej.

Wiele wskazuje na to, że mistrz Polski z 2012 roku ze Śląskiem Wrocław Mateusz Cetnarski wróci do gry na poziomie centralnym. Pozyskaniem 30-letniego pomocnika zainteresowany jest grający w II lidze Górnik Łęczna.

Cetnarski ma podnieść jakość zespołu. Problem w tym, że zawodnik po raz ostatni o ligowe punkty zagrał 15 kwietnia. Przez ostatnie miesiące trenował w występującym w krakowskiej klasie okręgowej KS Borek.

Łęcznianie są również zainteresowani sprowadzeniem zawodników Stali Kraśnik, napastnika Arkadiusza Maja oraz pomocnika Ernesta Skrzyńskiego. Zespół do tej pory opuścili najlepszy jesienią w Górniku Patryk Szysz, który przeszedł do KGHM Zagłębia Lubin oraz Sergiusz Prusak. 39-letni bramkarz zdecydował się zakończyć karierę.

Przypomnijmy, że łęcznianie w dwa lata zaliczyli dwa spadki. Po rundzie jesiennej Górnik plasuje się w II lidze na 5. miejscu i ma dwa punkty straty do miejsca premiowanego awansem do Fortuna I ligi.

ZOBACZ WIDEO Sytuacja Wisły Kraków to telenowela. "Opuścisz jeden dzień i jesteś zagubiony"

Źródło artykułu:

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP. Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!