Ligue 1: porażka Girondins Bordeaux z Olympique Marsylia, Igor Lewczuk nie zagrał

W zaległym meczu 18. kolejki Ligue 1 Olympique Marsylia wygrał na Stade Velodrome z Girondins Bordeaux Igora Lewczuka 1:0. Polak nie pojawił się na boisku.

Szymon Mierzyński
Igor Lewczuk Newspix / Manuel Blondeau / Na zdjęciu: Igor Lewczuk
Były obrońca Legii Warszawa znalazł się na ławce rezerwowych "Żyrondystów", jednak nie dostał od trenera Erica Bedoueta szansy występu.

Decydujący gol padł w końcówce pierwszej połowy po strzale głową Boubacara Kamary, któremu również głową zgrywał piłkę Valere Germain.

Goście grali już wtedy w dziesiątkę, bowiem w 25. minucie czerwoną kartkę otrzymał Samuel Kalu. To efekt brutalnego faulu na Lucasie Ocamposie.

Po wtorkowym zwycięstwie Olympique ma 34 pkt. i zajmuje 6. miejsce w tabeli Ligue 1. Girondins Bordeaux jest 12. z dorobkiem 28 "oczek".

Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux 1:0 (1:0) 1:0 - Boubacar Kamara 42'