El. ME 2020: Austria - Polska. Niegroźny uraz Piotra Zielińskiego

Uraz, przez który Piotr Zieliński musiał zejść z boiska w meczu z Austrią (1:0), okazał się niegroźny - donosi z Wiednia nasz reporter Mateusz Skwierawski.

Tomasz Skrzypczyński
Piotr Zieliński Newspix / Na zdjęciu: Piotr Zieliński
W pierwszej połowie spotkania z Austrią Piotr Zieliński był najlepszym piłkarzem reprezentacji Polski. Pomocnik Napoli wreszcie zagrał na podobnej pozycji co w klubie i przełożyło się to na wartości, jakie mógł dać drużynie.

Niestety, na początku drugiej odsłony został sfaulowany przez Aleksandara Dragovicia i doznał urazu pleców.

24-latek próbował jeszcze grać, jednak ból okazał się zbyt silny i w 59. minucie jego miejsce zajął Krzysztof Piątek.

Jak donosi z Wiednia reporter WP SportoweFakty Mateusz Skwierawski, uraz Zielińskiego nie jest groźny i pomocnik powinien wystąpić w niedzielnym spotkaniu z Łotwą.

Biało-Czerwoni wygrali z Austrią 1:0 po golu wspomnianego Piątka i świetnie otworzyli eliminacje do Euro 2020.

Czy reprezentacja Polski awansuje do finałów EURO 2020?