El. ME 2020. Austria - Polska. Wymowny komentarz Roberta Lewandowskiego w sieci

"Pierwszy krok wykonany" - napisał na Instagramie Robert Lewandowski po zwycięstwie nad Austrią (1:0) w el. ME 2020. Kapitan kadry dał do zrozumienia, że za wcześnie na świętowanie.
Robert Czykiel
Newspix / Paweł Andrachiewicz / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Tym razem Robert Lewandowski nie był bohaterem reprezentacji Polski. Show skradł Krzysztof Piątek, który na boisku pojawił się w drugiej połowie. "El Pistolero" szybko pokonał bramkarza Austrii, a jego gol ostatecznie dał naszej drużynie zwycięstwo. Biało-Czerwoni świetnie rozpoczęli eliminacje Euro 2020.

El. ME 2020: Austria - Polska. Marko Arnautović był pełny złości po porażce. "Byliśmy lepsi" >>

Czwartkowe spotkanie krótko skomentował kapitan naszej drużyny narodowej. "Lewy" dał jasno do zrozumienia, że to dopiero początek walki o mistrzostwa Europy i za wcześnie na euforię.

- Pierwszy krok wykonany - napisał Lewandowski na swoim oficjalnym koncie.

El. ME 2020: Austria - Polska. "Pum, pum, pum". Piątek znów odpalił rewolwery >>

24 marca zagramy na Stadionie Narodowym w Warszawie z Łotwą. Naszymi grupowymi rywalami są także Izrael, Słowenia i Macedonia Północna.

Czy Polska wygra swoją grupę w el. ME 2020?