Wielki pech Jarosława Niezgody. Piłkarz Legii doznał kontuzji na treningu

Kolejnego urazu nabawił się Jarosław Niezgoda, który w tym sezonie zagrał tylko w dwóch meczach pierwszej ekipy Legii Warszawa. Polskiego napastnika czeka dłuższa przerwa w grze.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Jarosław Niezgoda Newspix / Łukasz Skwiot / Na zdjęciu: Jarosław Niezgoda
Na jednym z treningów, przy próbie oddania strzału, Jarosław Niezgoda naderwał mięsień dwugłowy. Czeka go teraz przerwa od piłki na 3-4 tygodnie - informuje na Twitterze Iza Koprowiak z "Przeglądu Sportowego".

24-letni napastnik w poprzednim sezonie strzelił 13 goli w rozgrywkach Ekstraklasy i był uznawany za jeden z największych talentów w Polsce. Przez kłopoty zdrowotne stracił jednak większą część sezonu. Najpierw pauzował przez problem kardiologiczny (zespół Wolfa-Parkinsona-Whitea), a gdy wznowił treningi po zabiegu ablacji, którym usunięto WPW, nabawił się kontuzji pleców. Jego kariera mocno wyhamowała, a trener Ricardo Sa Pinto nie widział go w pierwszej drużynie.

W tym sezonie Niezgoda zagrał tylko w dwóch meczach Ekstraklasy. Łącznie przebywał na boisku przez 30 minut. Ostatni raz w połowie lutego, przeciwko Cracovii.

W ostatni weekend 24-latek zagrał cały mecz w III-ligowych rezerwach Legii przeciwko Pelikanowi Łowicz (0:0).