Cristiano Ronaldo ma dostać wezwanie do sądu. Udało się ustalić adres zamieszkania gwiazdy futbolu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
Getty Images / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
zdjęcie autora artykułu

"Daily Mirror" ustalił, że Cristiano Ronaldo wreszcie ma otrzymać wezwanie do sądu ws. rzekomego gwałtu na Kathryn Mayordze w 2009 r. Prawnicy kobiety wyśledzili, gdzie słynny piłkarz mieszka we Włoszech.

W tym artykule dowiesz się o:

"Prawnicy Kathryn Mayorgi, która oskarża Cristiano Ronaldo o gwałt, wyśledzili dom portugalskiego piłkarza w Turynie, co oznacza, że ​​w końcu będzie można mu doręczyć wezwanie do sądu" - czytamy na stronach brytyjskiego dziennika "Daily Mirror".

Gazeta podkreśla jednak, że cała procedura potrwa jeszcze kilka tygodni. Dokumenty zostaną wysłane na włoski adres Ronaldo listem poleconym po przetłumaczeniu. W przeciwieństwie do USA, wezwania sądowe we Włoszech nie muszą być bowiem doręczane osobiście.

Kilka tygodni temu "Der Spiegel" nagłośnił sprawę bezskutecznego usiłowania dostarczenia pozwu sportowcowi. "Ronaldo i jego prawnicy bawią się z wymiarem sprawiedliwości w kotka i myszkę. Dotychczas nie można było ustalić aktualnego adresu 34-latka, przez co nie można było wnieść sprawy do sądu" - pisał wówczas "Der Spiegel" - więcej TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO Michał Probierz zaskoczył. "Nie sprzedajemy nikogo i za rok chcemy walczyć o mistrzostwo!"

ZOBACZ: Cristiano Ronaldo pochwalił się nową nagrodą od Serie A. "Nie ma limitów" >>

Przypomnijmy, że była nauczycielka twierdzi, że gwiazdor futbolu zgwałcił ją 10 lat temu w hotelu w Las Vegas. Wcześniej sprawa nie wyszła na jaw, ponieważ Amerykanka miała otrzymać kwotę 375 tys. dolarów zadośćuczynienia i dlatego nie zgłosiła przestępstwa.

Piłkarz Juventusu Turyn nie przyznaje się do winy. Portugalczyk potwierdza wprawdzie, że odbył stosunek z Mayorgą, ale również za zgodą kobiety.

Zobacz wideo: TOP 5 bramek Ronaldo dla Juventusu

Źródło artykułu: