Wyciekła informacja, gdzie odbyło się wesele Krzysztofa Piątka. Na zamku

Jeden z najlepszych polskich piłkarzy poślubił w Dzień Dziecka (1.06.) Paulinę Procyk. Uroczystość odbyła się w miejscu wyjątkowym, w Polsce. Między Gorzowem Wielkopolskim a Zieloną Górą.

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
Krzysztof i Paulina Piątek Instagram / instagram.com/paulynaaa_a/ / Na zdjęciu: Krzysztof i Paulina Piątek
Jak informowaliśmy (przeczytaj więcej TUTAJ >>) piłkarz AC Milan oraz reprezentacji PolskiKrzysztof Piątek, poślubił Paulinę Procyk. Uroczystość nie była nadmiernie długa i huczna, bowiem zawodnik musiał w niedzielę (2.06.) wieczorem wrócić na zgrupowanie kadry narodowej. Przypomnijmy, że już w najbliższy piątek (7.06.) Biało-Czerwonych czeka kolejne spotkanie w ramach eliminacji Euro 2020 - tym razem na wyjeździe z Macedonią Północną.

Dzięki serwisowi newslubuski.pl dowiedzieliśmy się, gdzie odbyła się ta uroczystość. - Krzysztof Piątek, polski piłkarz grający na pozycji napastnika we włoskim klubie AC Milan oraz w reprezentacji Polski wziął w sobotę, 1 czerwca, ślub w Zamku Joannitów w Łagowie - można przeczytać w lokalnym serwisie.

Informację portalowi przekazali mieszkańcy Łagowa, a potem potwierdzili ją pracownicy zamku. Łagów to mała - zamieszkała przez około 1500 osób - wieś w powiecie świebodzińskim. W połowie drogi między Gorzowem Wielkopolskim a Zieloną Górą. - Uroczy kościółek, oraz park nad jeziorem, tuż obok zamkowych murów Zamku Joannitów to idealne miejsca na ślubną ceremonię - możemy przeczytać w artykule zamieszczonym w serwisie newslubuski.pl.

Przypominamy, że sezon 2018/19 był przełomowym dla Piątka. Wywalczył trzecie miejsce wśród najlepszych piłkarzy Serie A (tak skomentował ten sukces - KLIKNIJ >>), zmienił klub na silniejszy (przeszedł z Genoa CFC do Milanu - przyp. red.), zaczął regularnie przyjeżdżać na zgrupowania reprezentacji.

Teraz pozostały jeszcze dwa mecze: wspomniany wyżej z Macedonią Północną oraz z Izraelem (10.06.) i "El Pistolero" będzie mógł się udać na zasłużony odpoczynek, połączony zapewne z miesiącem miodowym.

ZOBACZ WIDEO Rafał Gikiewicz o swojej liście celów: Przed nowym sezonem powstanie kolejna. 5 lat czekałem na powołanie


Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Krzysztof Piątek powinien mieć miejsce w wyjściowej "11" reprezentacji Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×