Eliminacje Euro 2020: Macedonia Północna - Polska. Podczas hymnu Biało-Czerwoni mogli poczuć się jak u siebie (wideo)

Przed meczem w Skopje głośno było o kolejnych zadymach z udziałem polskich pseudokibiców. Już na samym stadionie fani z Polski stanęli na wysokości zadania. Bardzo głośno odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Biało-Czerwoni mogli poczuć się jak u siebie.

Szymon Łożyński
polscy kibice na stadionie w Skopje PAP/EPA / GEORGI LICOVSKI / Na zdjęciu: polscy kibice na stadionie w Skopje

Polscy kibice nie szczędzili gardeł. Odśpiewali dwie zwrotki Mazurka Dąbrowskiego bardzo głośno. Oczywiście w sektorze zajmowanym przez polskich fanów nie mogło zabraknąć biało-czerwonych barw.

Zobacz hymn odśpiewany przez polskich kibiców w Skopje:

W pierwszej połowie polscy kibice, którzy na żywo oglądają mecz w Skopje, nie mieli wiele powodów do zadowolenia. Od początku Biało-Czerwoni oddali inicjatywę rywalom i mieli problemy z przeprowadzeniem składnej akcji. W 46. minucie Polacy wyszli jednak na prowadzenie 1:0.