Eliminacje do Euro 2020. Chłopiec od podawania piłek trafiony w głowę. Szybka reakcja piłkarza

Do niecodziennej sytuacji doszło w sobotnim meczu Grecji z Włochami (0:3). Nicolo Barella uderzył piłkę, która trafiła prosto w twarz chłopca stojącego za linią końcową. Piłkarz natychmiast przeprosił za swoje zachowanie.

Tomasz Skrzypczyński
Nicolo Barella Getty Images / Na zdjęciu: Nicolo Barella
W 23. minucie Nicolo Barella dał prowadzenie Włochom w wyjazdowym meczu z Grecją. Dla 22-latka było to drugie trafienie w narodowych barwach.

Pomocnik Cagliari pokazał się jednak kibicom już wcześniej. Kilka minut przed strzeleniem bramki piłkarz miał wielkiego pecha.

Po jednej z akcji przy linii końcowej Barella, niezadowolony z nieutrzymania piłki na boisku, uderzył ją ze złością przed siebie. Na swoje nieszczęście na jej drodze znalazł się... chłopiec od podawania piłek, który został trafiony nią w twarz.

Ponad 300 polskich kibiców zatrzymanych w Macedonii Północnej. Czytaj więcej--->>>

Barella bardzo szybko się zreflektował i natychmiast podbiegł do chłopaka przepraszając go za swoje zachowanie.

Ostatecznie Włosi wygrali 3:0 i umocnili się na prowadzeniu w grupie J. Azzurri mają na swoim koncie komplet dziewięciu punktów i są na autostradzie do awansu na mistrzostwa Europy (czytaj WIĘCEJ)