ICC: Real Madryt - Arsenal FC. Zobacz skrót meczu

Real Madryt wygrał po rzutach karnych z Arsenalem w towarzyskim meczu w International Champions Cup. Po regulaminowych 90 minutach był remis 2:2. Dopiero w karnych (3:2) lepsi okazali się Królewscy. Prezentujemy skrót z tego spotkania.

Bartosz Zimkowski
screen z meczu Real - Arsenal Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: screen z meczu Real - Arsenal
Mecz był bardzo zacięty. Arsenal FC już po 24 minutach prowadził 2:0 po golach Alexandre'a Lacazette'a i Pierre-Emericka Aubameyanga. Na dodatek grał w przewadze jednego zawodnika po czerwonej kartce dla Nacho Fernandeza. Jeszcze w pierwszej połowie z boiska wyleciał także Sokratis Papastathopoulos i siły się wyrównały.

W drugiej odsłonie do roboty wziął się Real Madryt, który w przeciągu trzech minut doprowadził do wyrównania. Rzuty karne lepiej wykonywali piłkarze z Hiszpanii i to oni odnieśli zwycięstwo.