Sparing. "Bomba" z 12 metrów i efektowna asysta. De Bruyne bohaterem Manchesteru City

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Michael Regan / Na zdjęciu: Kevin De Bruyne
Getty Images / Michael Regan / Na zdjęciu: Kevin De Bruyne

Manchester City pokonał Yokohama Marinos (wynik 3:1) w sparingu rozegranym na Nissan Stadium. Kevin de Bruyne jest już w mistrzowskiej formie.

Nissan Stadium w Jokohamie był w sobotę areną sparingu pomiędzy zespołami Manchesteru City i Yokohama Marinos. Mistrzowie Anglii zwyciężyli (wynik 3:1), ale nie przyszło im to łatwo.

Bohaterem zespołu z Premier League został pomocnik Kevin De Bruyne. W 18. minucie Belg przeprowadził akcję, po której ręce same składały się do oklasków. 28-latek otrzymał piłkę w polu karnym, minął zwodem jednego z rywali i potężnym uderzeniem lewą nogą z ok. 12 metrów otworzył wynik spotkania.

W 23. min gola wyrównującego zdobył Endo. Na przerwę goście schodzili jednak przy prowadzeniu 2:1. Świetną asystę de Bruyne'a wykorzystał Raheem Sterling.

Zobacz popis de Bruyne'a w meczu przeciwko Yokohama Marinos.

W dodatkowym czasie gry gola na 3:1 zdobył Niemiec Lukas Nmecha. Dla zespołu menedżera Pepa Guardioli był to ostatni występ podczas azjatyckiego tournee. 4 sierpnia Man City zmierzy się na Wembley z Liverpoolem w meczu o Tarczę Wspólnoty.

ZOBACZ: Transfery. "Nie mam na to wpływu". Pep Guardiola o przejściu Sane do Bayernu >>

ZOBACZ: Chińska agencja rządowa atakuje Manchester City. "Grają dla pieniędzy i nie mają szacunku" >>