Primera Division. Niesamowity mecz w Vila-real. Padło aż osiem bramek! (skrót meczu)

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / LaLiga Santander / Na zdjęciu: klatka z meczu Villarreal CF - Granada CF

Takich meczów w Primera Division nie ogląda się często. W spotkaniu Villarreal CF - Granada CF padło aż osiem bramek, a zawody zakończyły się remisem 4:4. Zobacz ich skrót.

W tym artykule dowiesz się o:

Pierwszą bramkę kibice oglądali w 35. minucie, gdy rzut karny wykorzystał Santi Cazorla. Mniej więcej kwadrans później, w szóstej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy, także z jedenastki celnie przymierzył Fede Vico. Wtedy jeszcze nic nie zwiastowało, że w spotkaniu obejrzymy w sumie aż osiem goli.

Worek rozwiązał się w drugiej części meczu, w której bramki padały średnio co siedem i pół minuty. Od 53. do 81. minuty bramkarze obu zespołów aż sześciokrotnie musieli wyciągać piłkę z siatki.

W tym czasie na listę strzelców wpisali się kolejno Moi Gomez, Darwin Machis, Gerard Moreno, Samuel Chukwueze, Roberto Soldado i Antonio Puertas. Dzięki golom ostatniej dwójki Granada CF uciekła spod topora i ze stanu 2:4 doprowadziła do remisu 4:4. Takim wynikiem zakończyło się całe spotkanie.

Zobacz wszystkie bramki w meczu Villarreal CF - Granada CF:

Cztery ostatnie mecze 1. kolejki Primera Division zostaną rozegrane w niedzielę. Pierwszy z nich - Deportivo Alaves - Levante UD - ruszy o godzinie 17:00.

Zobacz też: Primera Division. Athletic Bilbao - FC Barcelona. Co za gol Aritza Aduriza! To trzeba zobaczyć (skrót meczu) Primera Division. Wielkie otwarcie Realu Madryt. Zobacz skrót meczu z Celtą Vigo (wideo)