Ligue 1: niespodzianka w Montpellier. Pierwsza porażka Olympique Lyon

Duża niespodzianka w Ligue 1. Olympique Lyon doznał pierwszej porażki w sezonie, ulegając na wyjeździe Montpellier HSC 0:1.
Szymon Mierzyński
Maxwel Cornet i David Silva Getty Images / Clive Rose / Na zdjęciu: Maxwel Cornet i David Silva

Decydujący gol padł w 42. minucie, gdy Arnaud Souquet dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym i skierował ją do siatki potężnym strzałem. Anthony Lopes nie interweniował.

Po przerwie "Les Gones" mieli utrudnione zadanie, bo już od 51. minuty grali w dziesiątkę. Fatalnie zachował się Youssouf Kone, który uderzył głową jednego z rywali i został wyrzucony z boiska.

->La Liga. Media: Zinedine Zidane chciałby wrócić do Francji. Ma nadzieję trafić w przyszłości do PSG

Drużyna Montpellier dowiozła skromne prowadzenie do końca i odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie 2019/2020. Dla Olympique natomiast była to pierwsza porażka.