Serie A. Ta bramka pogrążyła Napoli. Zobacz samobójcze trafienie Kalidou Koulibaly'ego (wideo)

Ta akcja będzie śniła się po nocach piłkarzom Napoli. Zawodnicy Carlo Ancelottiego ze stanu 0:3 doprowadzili do 3:3, aby w doliczonym czasie gry przegrać po samobójczym trafieniu Kalidou Koulibaly'ego.

Mateusz Kozanecki
Kalidou Koulibaly PAP/EPA / ALESSANDRO DI MARCO / Na zdjęciu: Kalidou Koulibaly
Pierwsza godzina meczu to dominacja ze strony mistrzów Włoch. W 62. minucie Cristiano Ronaldo strzelił na 3:0 i wydawało się, że spotkanie jest już rozstrzygnięte.

Wtedy do akcji wkroczyli goście, którzy w ciągu zaledwie 15 minut zdołali doprowadzić do remisu. Piłkarze SSC Napoli byli bliscy wywiezienia z Turynu cennego remisu.

W 92. minucie Juventus rozgrywał rzut wolny. Piłka została dośrodkowana w pole karne. Próbujący ją wybić Kalidou Koulibaly zrobił to na tyle niefortunnie, że skierował futbolówkę do własnej bramki. To sprawiło, że piłkarze "Starej Damy" ostatecznie zwyciężyli 4:3 i zgarnęli trzy punkty.

Zobacz akcję, która ustaliła wynik spotkania i dała gospodarzom drugą wygraną w tym sezonie Serie A.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Juventus Turyn obroni tytuł mistrzowski?