Eliminacje Euro 2020. Słowenia - Polska. "Intruz" podbiegł do Lewandowskiego. Reakcja zasługuje na pochwałę (wideo)

Po porażce reprezentacji Polski ze Słowenią (0:2) w el. Euro 2020 do Roberta Lewandowskiego podbiegł "boiskowy intruz". I choć kapitan Biało-Czerwonych nie był w najlepszym humorze, nie zignorował chłopca.

Dawid Borek
Dawid Borek
Robert Lewandowski PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Dla reprezentacji Polski była to pierwsza porażka w eliminacjach Euro 2020. Pierwsza, ale jak najbardziej zasłużona. Kadra Jerzego Brzęczka w Lublanie zagrała bardzo słabo, bez pomysłu, pierwszy celny strzał oddając dopiero w 70. minucie spotkania. Słoweńcy natomiast w meczu o życie nie zawiedli, triumfując 2:0.

Tuż po końcowym gwizdku do Roberta Lewandowskiego podbiegł chłopiec, który pragnął mieć zdjęcie z kapitanem Biało-Czerwonych. Reakcja napastnika zasługuje na pochwałę, bo pewnie znaleźliby się piłkarze, którzy po bolesnej porażce zignorowaliby "boiskowego intruza". Ale Robert Lewandowski tego nie uczynił.

Snajper zatrzymał się, poklepał chłopca po głowie, a następnie zapozował do wspólnej fotografii. Po wszystkim młody fan opuścił boisko.

Zobacz tę scenę:

Mimo porażki w Lublanie, reprezentacja Polski nadal jest liderem grupy G, choć stopniała jej przewaga nad grupą pościgową (więcej TUTAJ).

Kolejny mecz w ramach eliminacji mistrzostw Europy Biało-Czerwoni rozegrają już w najbliższy poniedziałek. Na PGE Narodowym w Warszawie podejmą Austrię.