Liga Mistrzów. Bayer - Lokomotiw. Krychowiak pokonał bramkarza rywali

Grzegorz Krychowiak już w 16. minucie pokonał bramkarza rywali i strzelił bramkę w meczu Bayernu Leverkusen z Lokomotiwem Moskwa (1:2).

Dominika Pawlik
Grzegorz Krychowiak PAP/EPA / FRIEDEMANN VOGEL / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
W środowym starciu 1. kolejki Ligi Mistrzów Grzegorz Krychowiak strzelił pierwszą bramkę w rozgrywkach. Już w 16. minucie po asyście Joao Mario popisał się precyzyjnym strzałem.

Lokomotiw Moskwa długo z prowadzenia się nie cieszył, bo już w 25. minucie padła bramka samobójcza i Bayer 04 Leverkusen wyrównał (1:1).

Bramka Grzegorza Krychowiaka:

Na szczęście dla drużyny Grzegorza Krychowiaka 12 minut później do bramki Bayeru trafił Dmitrij Barinow. W ten sposób Lokomotiw wyszedł na prowadzenie 2:1 i właśnie takim wynikiem zakończyło się środowe spotkanie.

Grzegorz Krychowiak notuje świetny sezon, rosyjskie media przed pierwszym meczem Ligi Mistrzów podkreślały, że to właśnie Polak jest liderem zespołu i gwiazdą drużyny.

Polski zawodnik w rosyjskiej Premier Lidze zanotował już cztery trafienia w dziewięciu kolejkach. Jest bardzo chwalony praktycznie po każdym swoim występie, nic więc dziwnego, że fani Lokomotiwu liczą na więcej w starciach Ligi Mistrzów.

Rok temu rosyjska drużyna nic nie ugrała i zajęła ostatnie miejsce w grupie z trzema punktami. Zadanie łatwe nie jest, bo w grupie oprócz Bayeru Leverkusen są również Juventus Turyn i Atletico Madryt.

Czy Grzegorz Krychowiak notuje dobry sezon?