Transfery. Premier Legue. David Beckham zakłada piłkarską agencję menedżerską

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Meg Oliphant / Na zdjęciu: David Beckham
Getty Images / Meg Oliphant / Na zdjęciu: David Beckham
zdjęcie autora artykułu

44-letni David Beckham założył kolejną firmę i chce wejść na rynek agentów piłkarskich. Jego pierwszym klientem ma być Mason Greenwood.

W tym artykule dowiesz się o:

David Beckham zarejestrował w czerwcu Footwork Management Ltd, którego został dyrektorem. Bliski przyjaciel byłego piłkarza, Dave Gardner i ekspert ds. PR Nicola Howson również figurują na liście zarządzających w firmie z siedzibą w Londynie.

Według informacji "Daily Mirror" jest to milowy krok Beckhama do wejścia na piłkarski rynek menedżerski. "Beckham chce zostać agentem piłkarskim, a jego pierwszym klientem ma być 17-letni Mason Greenwood z Manchesteru United" - czytamy na stronach brytyjskiego tabloidu.

Gazeta podkreśla, że "Becks" wprawdzie nie ma żadnego doświadczenia w pracy agenta futbolowego, ale jego liczne kontakty na całym świecie mogą przyciągnąć wielu zawodników.

ZOBACZ: Nie tylko Leo Messi. Luis Suarez dostał wielką ofertę z USA. David Beckham chce zabrać gwiazdy Barcelonie >>

Beckham, który zakończył karierę sportową w 2013 r., kilka miesięcy temu został współwłaścicielem klubu z Manchesteru, Salford City FC. 115-krotny reprezentant Anglii (w latach 1996-2009) jest również prezydentem Miami Inter CF, który w 2020 r. ma występować w lidze MLS.

ZOBACZ: Transfery. David Beckham szuka trenera do swojej drużyny. Na celowniku duże nazwiska >>

ZOBACZ WIDEO: Serie A. Duża wpadka SSC Napoli. Cagliari wywiozło komplet punków z Neapolu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Źródło artykułu:
Komentarze (0)