Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Raport z przygotowań Podbeskidzia

Podbeskidzie Bielsko-Biała najwcześniej z całej stawki drugoligowców wznowiło przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2007/08. Górale już 12 grudnia powrócili do treningów, które prowadzone będą aż do restartu rozgrywek, czyli do początku marca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pierwszym raportem z przygotowań bielszczan.
Ariel Brończyk
Ariel Brończyk

12 grudnia 2007
Szkoleniowiec Podbeskidzia Marcin Brosz nie pozwolił zbytnio rozleniwić się swoim podopiecznym. Górale po niespełna miesięcznej przerwie w treningach powrócili do zajęć. Trenerzy zaplanowali, że przez miesiąc bielszczanie popracują nad sprawnością siłową i stabilizacyjną.

21 grudnia 2007
Po latach tułaczki na obce obiekty ze sztuczną murawą, Podbeskidzie doczekało się w końcu macierzystej bazy. Sztuczna murawa została położona na stadionie przy ulicy Młyńskiej w Bielsku-Białej, którego właścicielem jest miasto. Z pewnością był to najlepszy prezent na gwiazdkę, jaki Górale mogli sobie wymarzyć od wielu, wielu lat.

30 grudnia 2007
W przeddzień zakończenia roku w Bielsku-Białej odbył się cyklicznie już rozgrywany turniej piłkarski "Gwiazdka Polsatu". W zawodach wzięła udział m.in. reprezentacja stolicy Podbeskidzia, której szeregi zasilili gracze Podbeskidzia i czwartoligowej Stali. Dla drugoligowych Górali, był to swoisty pierwszy sprawdzian w przedsezonowych przygotowaniach. Choć turniej był tylko zabawą, to piłkarze z Bielska-Białej wywalczyli trzecie miejsce, niejednokrotnie udowadniając, że potrafią walczyć z prawdziwymi gwiazdami.

31 grudnia 2007
Ledwo co reprezentacja piłkarzy Podbeskidzia rozgrywała turniej na hali, to już następnego dnia bielszczanie stanęli na nowej sztucznej murawie, by zmierzyć się w pierwszym sparingu z juniorami BBTS Podbeskidzie, na co dzień występującym w Śląskiej Lidze Juniorów. Sparing z juniorami zakończył się zwycięstwem seniorów, jednak nie o wynik, a o dobrą zabawę chodziło. W owym meczu kontrolnym z dobrej strony pokazał się 23-letni pomocnik IV-ligowego ŁKS Łąka - Andrzej Maślorz, który został zaproszony na testy do Bielska-Białej.

Do 14 stycznia trwać mają treningi siłowe. Z końcem miesiąca Górale wyjadą na 10-dniowe zgrupowanie, tradycyjnie już do Dzierżoniowa. Raport z kolejnych dni treningów Podbeskidzia, opublikujemy już wkrótce.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×