Liga Mistrzów. Bayern Monachium - Olympiakos. Robert Lewandowski po raz drugi będzie ojcem

Robert Lewandowski strzelił gola w meczu Bayernu z Olympiakosem, a po zdobyciu bramki schował piłkę pod koszulkę i zrobił charakterystyczny gest sugerując, że jego partnerka jest w ciąży.

Tomasz Skrzypczyński
gest Roberta Lewandowskiego Getty Images / Na zdjęciu: gest Roberta Lewandowskiego
W 69. minucie meczu Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu, który do tego momentu niemiłosiernie męczył się z Olympiakosem Pireus w meczu czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Po zdobyciu gola polski napastnik włożył piłkę pod koszulkę i zrobił charakterystyczny gest kciukiem dając do zrozumienia, że wraz ze swoją żoną Anną spodziewają się kolejnego dziecka!

Dodajmy, że para ma już córkę Klarę, która urodziła się w maju 2017 roku. Lewandowscy są małżeństwem od czerwca 2013 roku.
Robert Lewandowski daje znać, że po raz drugi zostanie ojcem Robert Lewandowski daje znać, że po raz drugi zostanie ojcem
Lewandowski jest w tym sezonie w znakomitej formie i jest obecnie najlepszym napastnikiem globu. Polak ma duże szanse na znalezienie się w czołowej "3" plebiscytu "France Football" na najlepszego piłkarza świata.

Spotkanie z Olympiakosem ostatecznie zakończyło się wygraną Bayernu 2:0, a gol strzelony w 69. minucie był dla naszego rodaka szóstym w tym sezonie Champions League.