Eliminacje Euro 2020. Polska - Słowenia. Zobacz bramkę Roberta Lewandowskiego (wideo)

Robert Lewandowski nie przestaje zachwycać strzelecką formą. W meczu Polska - Słowenia w eliminacjach ME 2020 strzelił kolejną bramkę w tym sezonie. Zobacz to trafienie.

Dawid Borek
Dawid Borek
Na zdjęciu od lewej: Miha Mevlja i Robert Lewandowski PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu od lewej: Miha Mevlja i Robert Lewandowski
Na gola Roberta Lewandowskiego w meczu Polska - Słowenia w el. Euro 2020 musieliśmy poczekać do drugiej połowy. Ale było warto, bo bramka, którą popisał się snajper Bayernu Monachium... palce lizać.

W 54. minucie spotkania kapitan reprezentacji Polski otrzymał piłkę dziesięć metrów poza linią środkową. Minął pięciu, a może nawet i sześciu rywali i uderzył w kierunku dalszego słupka, nie dając najmniejszych szans Janowi Oblakowi.

"Nic lepszego już dziś nie zobaczycie" - pisze na Twitterze TVP Sport. Trudno się z tym nie zgodzić. Zresztą zobaczcie sami bramkę Roberta Lewandowskiego w meczu Polska - Słowenia:

Po trafieniu Roberta Lewandowskiego Polska prowadziła ze Słowenią 2:1. Niestety taki wynik utrzymał się tylko przez siedem minut. W 61. minucie na 2:2 strzelił Josip Ilicić, który wykorzystał dogranie od Tima Matavza i z sześciu metrów uderzył pod poprzeczkę Wojciecha Szczęsnego, nie dając szans polskiemu bramkarzowi.