Kibice zbezcześcili pomnik Zlatana Ibrahimovicia. "Ibra" otrzymał deskę sedesową

W Malmoe nie kryją złości po tym, jak Zlatan Ibrahimović zainwestował w Hammarby IF. Zobacz, co zrobiono z pomnikiem szwedzkiego gwiazdora futbolu.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Pomnik Zlatana Ibrahimovicia w Malmoe Twitter / JennyLindeborg / Pomnik Zlatana Ibrahimovicia w Malmoe
Deska sedesowa, worki na śmieci, a nawet szalik Hammarby IF znalazły się na niedawno odsłoniętym posągu Zlatana Ibrahimovicia w Malmoe. Tamtejsi sympatycy futbolu domagają się też usunięcia pomnika z ich miasta.

Wszystko z powodu decyzji 38-letniego "Ibry", który postanowił zainwestować w Hammarby IF. Gwiazdor piłki został współwłaścicielem zespołu ze Sztokholmu, występującego w Allsvenskan.

- Hammarby to fantastyczny klub z pasjonującymi kibicami. Cieszy się wielkim szacunkiem zarówno w Sztokholmie, jak i w Szwecji. (...) Możliwość dołączenia do niego i rozwijania go jest ekscytująca - przyznał Ibrahimović (WIĘCEJ TUTAJ).

ZOBACZ: Serie A. Zlatan Ibrahimović ma zastąpić Krzysztofa Piątka. Włosi ostrzegają AC Milan >>

Kibice Malmoe FF, w którym słynny napastnik rozpoczynał seniorską karierę (w latach w latach 1999-2001), poczuli się zdradzeni przez swojego idola. Zareagowali spontanicznie i nerwowo, niszcząc pomnik, który zbudowali z szacunku dla 116-krotnego reprezentanta Szwecji.

ZOBACZ WIDEO: Polska - Słowenia. Piotr Zieliński widzi potencjał reprezentacji. "Stać nas na dobry wynik na Euro 2020"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×