Futsal: Polska pokonała Serbię. Zabójcza końcówka naszej reprezentacji

Po nieudanych eliminacjach do mistrzostw świata reprezentacja Polski w futsalu przygotowuje się do kolejnych spotkań o stawkę. W Lubinie w potyczce towarzyskiej Biało-Czerwoni 4:1 pokonali Serbię.

Michał Piegza
reprezentacja Polski w futsalu Newspix / Grzesiek Jedrzejewski / 058sport.pl / Na zdjęciu: reprezentacja Polski w futsalu
Polacy chcą szybko zapomnieć o nieudanych eliminacjach do mistrzostw świata. Podopieczny Błażeja Korczyńskiego przygotowują się do kolejnych spotkań, których stawką będzie udział w mistrzostwach Europy.

Biało-Czerwoni w meczach towarzyskich mierzą się z Serbami. W pierwszym spotkaniu Polacy w Lubinie wygrali 4:1. Nasz zespół długo przegrywał, do remisu doprowadził w 34. minucie. Wybrańcy Korczyńskiego na prowadzenie wyszli trzy minuty później, a w ostatnich sekundach wykorzystali fakt, że rywale zaczęli ryzykować w defensywie.