Bundesliga. Bayern - Wolfsburg. To był pogrom! Lewandowski z wdzięczności ukłonił się Ribery'emu (wideo)

Bayern Monachium w sobotę zakończy rok meczem z VfL Wolfsburg. Ostatni pojedynek z "Wilkami" na Allianz Arenie zakończył się efektowną wygraną 6:0. Robert Lewandowski strzelił dwa gole, a Franck Ribery miał trzy asysty w dziewięć minut.

Michał Fabian
Frank Ribery podaje do Roberta Lewandowskiego w meczu Bayernu z Wolfsburgiem (9032019) Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: Frank Ribery podaje do Roberta Lewandowskiego w meczu Bayernu z Wolfsburgiem (9.03.2019)
Na hasła "Lewandowski" i "Wolfsburg" najczęściej pada jedna odpowiedź: pięć bramek polskiego snajpera Bayernu Monachium w dziewięć minut w spotkaniu z września 2015 r.

Jednak Robert Lewandowski pokonywał bramkarzy "Wilków" znacznie częściej. Łącznie aż 21 razy. Między innymi w ostatnim meczu tych drużyn, 9 marca 2019 r. w Monachium.

Fani Bayernu w pierwszej połowie dwukrotnie mieli powody do radości. Wynik otworzył Serge Gnabry, który kilka minut później idealnie wyłożył piłkę Robertowi Lewandowskiemu.

W II połowie na 3:0 podwyższył James Rodriguez, a później kapitalną zmianę dał Franck Ribery. Francuz miał trzy asysty w ciągu dziewięciu minut - do Thomasa Muellera, Joshuy Kimmicha i Lewandowskiego. Po golu na 6:0 - chcąc podziękować za dokładne podanie - Polak ukłonił się Ribery'emu (więcej TUTAJ>>)!

Sobotnim mecz Bayern Monachium - VfL Wolfsburg rozpocznie się o godz. 15.30. Transmisja w Eleven Sports.

Czy Robert Lewandowski strzeli gola w sobotnim (21.12.) meczu z Wolfsburgiem?