The Championship. Co za wykończenie! Zobacz gola Kamila Grosickiego (wideo)

W dobrym humorze święta spędzi Kamil Grosicki. Polski skrzydłowy w sobotę zdobył gola w stylu klasowego środkowego napastnika. Zobacz trafienie!

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Kamil Grosicki podwyższa wynik dla Hull City w ramach meczu The Championship Twitter / Hull City / Kamil Grosicki podwyższa wynik dla Hull City w ramach meczu The Championship
W ramach 23. kolejki The Championship Hull City wygrało u siebie z Birmingham City 3:0, a jednym z bohaterów gospodarzy był Kamil Grosicki. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy skrzydłowy dośrodkował z rzutu rożnego na krótki słupek, gdzie do siatki po uderzeniu głową trafił Tom Eaves.

Do asysty "Grosik" dołożył też bramkę. W 58. minucie Hull wyszło z kontratakiem. W środku boiska Jarrod Bowen wypuścił w uliczkę Polaka, który wyszedł do sytuacji sam na sam. 31-latek zachował zimną krew i sprytną podcinką podwyższył wynik na 2:0.

Zobacz bramkę Grosickiego:

Grosicki zagrał we wszystkich spotkaniach The Championship tego sezonu. Za każdym razem wychodził w podstawowej jedenastce. Z siedmioma golami na koncie jest drugim najlepszym strzelcem klubu. Do tego ma 4 asysty.

Grosicki na odpoczynek w święta nie ma co liczyć. Do gry wraca już 26 grudnia, a do 4 stycznia Hull czekają trzy ligowe mecze i jeden w Pucharze FA (więcej TUTAJ).

Czy Kamil Grosicki zasługuje na występy w Premier League?