Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

2. runda eliminacji do Ligi Europejskiej UEFA: Znamy komplet par

Znamy już komplet par 2. rundy eliminacji do Ligi Europejskiej UEFA. 23 zespoły, które przebrnęły pierwszy etap kwalifikacji, w tym Polonia Warszawa, dołączyły do 17 klubów, które już wcześniej miały zapewniony udział na tym szczeblu rozgrywek. Jednym z nich jest Legia Warszawa.
Adam Kiołbasa
Adam Kiołbasa

Polonia, która w poprzedniej rundzie nie bez problemu, ale wyeliminowała klub z Czarnogóry - FK Buducnost Podgorica teraz zmierzy się z ekipą z San Marino, a mowa tu o AC Juvenes/Dogana. Popularne Czarne Koszule po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu 2:0, w rewanżu uległy na własnym terenie 0:1.

Legia natomiast czekała na zwycięzcę pary Olimpi Rustawi - Fotboltfelagid B 36. Ostatecznie pierwsza z ekip, która reprezentuje Gruzję zdołała wyeliminować swojego przeciwnika z Wysp Owczych, dwukrotnie ogrywając rywala po 2:0.

II RUNDA ELIMINACYJNA:

Rosenborg Trondheim (Norwegia) - Qarabag Agdam (Azerbejdżan)

Pacos de Ferreira (Portugalia) - Zimbru Kiszyniów (Mołdawia)

Polonia Warszawa (Polska) - AC Juvenes/Dogana (San Marino)

Sturm Graz (Austria) - NK Siroki Brijeg (Bośnia i Hercegowina)

FC Basel (Szwajcaria) - FC Santa Coloma (Andora)

FC Honka (Finlandia) - Bangor City FC (Walia)

MSK Żilina (Słowacja) - Dacia Kiszyniów (Mołdawia)

Anorthosis Famagusta (Cypr) - OFK Petrovac (Czarnogóra)

Saint Patrick's Athletic FC (Irlandia) - Valletta FC (Malta)

Omonia Nikozja (Cypr) - Havnar Boltfelag (Wyspy Owcze)

ND Gorica (Słowenia) - FC Lahti (Finlandia)

Sigma Ołomuniec (Czechy) - Knattspyrnufelagid Fram (Islandia)

Legia Warszawa (Polska) - Olimpi Rustawi (Gruzja)

Falkirk FC (Szkocja) - FC Vaduz (Liechtenstein)

IF Elfsborg (Szwecja) - Haladas VFC (Węgry)

Rapid Wiedeń (Austria) - Vllaznia Shkoder (Albania)

Naftan Nowopołock (Białoruś) - KAA Genst (Belgia)

Metalurgs Lipawa (Łotwa) - Dinamo Tbilisi (Gruzja)

FC Differdange 03 (Luksemburg) - HNK Rijeka (Chorwacja)

Suduva Marijampole (Litwa) - Randers FC (Dania)

Vetra Wilno (Litwa) - HJK Helsinki (Finlandia)

FK Milano (Macedonia) - NK Slaven (Chorwacja)

Dinamo Mińsk (Białoruś) - Tromsoe IL (Norwegia)

Knattspyrnufelag Reykjavikur (Islandia) - Ae Larissas (Grecja)

Broendby Kopenhaga (Dania) - Flora Tallin (Estonia)

BK Alborg (Dania) - FK Slavija (Bośnia i Hercegowina)

Steaua Bukareszt (Rumunia) - Ujpest TE (Węgry)

Metalurg Donieck (Ukraina) - MTZ-RIPO Mińsk (Białoruś)

FK Rabotnicki Skopje (Macedonia) - Crusaders FC (Irlandia Północna)

Bnei Yehuda Tel Awiw (Izrael) - Dinaburg Daugavpils (Łotwa)

NAC Breda (Holandia) - Gandzasar Kapan (Armenia)

Czerno More Warna (Bułgaria) - Iskra-Stal Ribnita (Mołdawia)

FBK Kaunas (Litwa) - FK Sevojno (Serbia)

Flamurtari Vlore (Albania) - Motherwell FC (Szkocja)

FC Zestafoni (Gruzja) - Helsingborgs IF (Szwecja)

Skonto Ryga (Łotwa) - Derry City (Irlandia)

Sliema Wanderers (Malta) - Maccabi Netanya (Izrael)

Toboł Kostanaj (Kazachstan) - Galatasaray Stambuł (Turcja)

NK Rudar Velenje (Słowenia) - Crvena Zvezda Belgrad (Serbia)

FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) - Spartak Trnava (Słowacja).

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×