Podsumowanie wtorkowych meczów 2. rundy el. do Ligi Europejskiej UEFA

We wtorek odbyły się tylko dwa mecze w ramach 2. rundy eliminacji do Ligi Europejskiej UEFA i w obu doszło do niespodzianek. Sliema Wanderers bezbramkowo zremisowała z Maccabi Netanyą, a Rabotnicki Skopje 1:1 z Crusaders FC.

Adam Kiołbasa

Maltańska Sliema była skazywana na porażkę w konfrontacji z Maccabi Netanyą, a tymczasem zdołała bezbramkowo zremisować, chociaż od 59. minuty grała w dziesiątkę. Wówczas czerwoną kartkę zobaczył Mifsud.

Rozczarowały także Rabotnicki. Ekipa z Macedonii prowadziła od 47. minuty po bramce Bożinovskiego, ale w 90. Rainey dobijając futbolówkę po nieudanym strzale z rzutu karnego Donnely’ego doprowadził do wyrównania. Obie drużyny kończyły pojedynek w liczebnym osłabieniu. Po stronie Sliemy czerwoną kartkę w 66. zobaczył Coates, a w zespole ze Skopje w 87. Naumovski.