Kokpit Kibice

PZPN zwraca pieniądze za bilety. Co zrobić, aby otrzymać zwrot?

Z powodu koronawirusa mecze reprezentacji Polski z Finlandią oraz Ukrainą odbędą się bez udziału publiczności. PZPN już zadeklarował, że wszyscy, którzy kupili bilety na te spotkania otrzymają zwrot pieniędzy.
Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
kibice reprezentacji Polski Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: kibice reprezentacji Polski

"W związku z decyzją władz państwowych o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce, marcowe mecze reprezentacji Polski z Finlandią we Wrocławiu (27.03.2020) i Ukrainą w Chorzowie (31.03.2020), odbędą się bez udziału publiczności.

Wszyscy kibice, którzy dokonali zakupu biletów na te spotkania, otrzymają zwrot pieniędzy.Zostanie dokonany zwrot całej kwoty, jaka została wpłacona na konta PZPN, w tym za bilet, kuriera oraz dodatkowe usługi. Zwroty zostaną dokonane w ciągu najbliższych 14 dni na konta, z których zostały dokonane płatności za bilety. Niewymagane są przy tym żadne czynności ze strony kibiców."

Powyższy komunikat został opublikowany na oficjalnej stronie PZPN. Oznacza to, że kibice, którzy wykupili już bilety na wspomniane spotkania nie muszą wykonywać żadnych dodatkowych działań, aby odzyskać swoje pieniądze. 

Czytaj także:
Koronawirus. La Liga. Coraz większa panika w Hiszpanii. Zawodnicy chcą zawieszenia rozgrywek!
PKO Ekstraklasa. Szlachetna inicjatywa kibiców Wisły Kraków. Chcą walczyć ze skutkami koronawirusa

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×