Bundesliga. Fatalny błąd obrońcy Hoffenheim dał wyrównanie Paderborn (wideo)

Fatalny błąd w meczu Paderborn z Hoffenheim zaliczył obrońca drużyny gości - Ermin Bicakcić. Bośniak znacząco przyczynił się do gola, którego zdobył w 9. minucie Dennis Srbeny.

Waldemar Ossowski
Dennis Srbeny (z lewej) i Ermin Bicakcić PAP/EPA / Friso Gentsch / Na zdjęciu: Dennis Srbeny (z lewej) i Ermin Bicakcić
Hoffenheim objęło prowadzenie w 4. minucie, kiedy wynik meczu otworzył Robert Skov.  Ekipa gości niedługo jednak cieszyła się z dobrego rezultatu, gdyż pięć minut później Ermin Bicakcić popełnił fatalny błąd.

Bośniacki obrońca TSG 1899 Hoffenheim najwyraźniej stracił koncentrację i koszmarnie zagrał w kierunku swojego kolegi, asystując przy golu SC Paderborn 07. Zbyt słabe podanie przejął Dennis Srbeny, który skorzystał z prezentu i idealnie przymierzył w prawy róg bramki drużyny gości.

Zobacz fatalny błąd Bicakcicia i wyrównującą bramkę:

Mecz zakończył się podziałem punktów (1:1). Paderborn znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli Bundesligi z dorobkiem zaledwie 18 punktów.

Awantura w III lidze trwa. Dariusz Mioduski chce awansu rezerw Legii. "Związek wojewódzki podjął skandaliczną decyzję"