Bundesliga. Niesamowite ujęcie Roberta Lewandowskiego w locie

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / MATTHIAS HANGST  / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
PAP/EPA / MATTHIAS HANGST / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski i jego Bayern odhaczyli kolejny cel, pokonując Bayer Leverkusen (4:2). Niezwykle cenne trzy punkty zbliżyły klub do kolejnego mistrzostwa. Po meczu Polak zamieścił niecodzienne ujęcie na Instagramie.

"Flying high", czyli dosłownie tłumacząc "latać wysoko" - tak podpisał zdjęcie z meczu z Bayerem Leverkusen na Instagramie Robert Lewandowski. Świetne ujęcie jest kwintesencją tego, co zdarzyło się na boisku, bo Bayern Monachium zaprezentował się bardzo dobrze i zwyciężył 4:2 na BayArenie.

Początek sobotniego starcia nie był dobry dla mistrzów Niemiec. Już w 9. minucie Bayer trafił do bramki rywali i wyszedł na prowadzenie. Do przerwy dominowali jednak już tylko Bawarczycy. Robert Lewandowski dostał żółtą kartkę, co oznacza, że nie wystąpi w następnym meczu z Borussią Moenchengladbach.

W 66. minucie po centrze Muellera Goretzka zostawił piłkę Lewandowskiemu, a ten wpakował ją głową do siatki. To 30. trafienie Polaka w tym sezonie i trudno nie docenić tego dorobku.

Tym bardziej, że polski napastnik w klasyfikacji strzelców ma pięć bramek przewagi nad Timo Wernerem, który w tej kolejce swojego dorobku nie powiększył. Mimo że Lewandowski najbliższy mecz opuści, to i tak jest w dobrej sytuacji w wyścigu po koronę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Flying high @fcbayern

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Czytaj również -> Lewandowski przeszedł samego siebie Czytaj również -> Lewandowski nie zagra w kolejnym meczu

Czy Robert Lewandowski zostanie w tym sezonie królem strzelców?