Liga Mistrzów. Atalanta Bergamo - PSG. Zobacz reakcję Mbappe po pudle Neymara (foto)

Na początku meczu Ligi Mistrzów z Atalantą Bergamo Neymar zaliczył fatalną wpadkę. Zdjęcie, które mówi wszystko o pomyłce gwiazdora PSG.

Piotr Bobakowski
Kylian Mbappe PAP/EPA / David Ramos / Na zdjęciu: Kylian Mbappe
W pierwszym meczu ćwierćfinałowym turnieju Ligi Mistrzów w Lizbonie Paris Saint-Germain zmierzył się z Atalantą Bergamo (początek spotkania o godz. 21:00, więcej szczegółów TUTAJ). Już w 4. minucie pojedynku na listę strzelców powinien wpisać się Neymar, ale słynny piłkarz zaliczył pudło.

Reprezentant Brazylii znalazł się w sytuacji "sam na sam" z Marco Sportiello, lecz fatalnie przestrzelił. Kylian Mbappe, który rozpoczął mecz na ławce rezerwowych (szczegóły TUTAJ), długo nie mógł w to uwierzyć.

Kamery telewizji zarejestrowały moment, kiedy Mbappe łapie się za głowę po zagraniu Neymara. "Co za szansa! Neymar był bliski zdobycia gola, ale piłka po jego strzale przelatuje daleko od słupka. Oto reakcja Kyliana Mbappe na ławce dla rezerwowych" - napisano na twitterowym profilu portalu goal.com, gdzie udostępniono zdjęcie z tej sytuacji.

Po pierwszej połowie pojedynku na Estadio da Luz w Lizbonie to Atalanta prowadziła 1:0. W 26. minucie bramkę dla Włochów strzelił Mario Pasalić (asystował mu Duvan Zapata). Mecz zakończył się jednak triumfem PSG (2:1) - Marquinhos 90+1' i Eric Maxim Choupo-Moting 90+3'.