Liga Mistrzów. Barcelona - Bayern. Zobacz minę Quique Setiena po bramce Lewandowskiego

FC Barcelona została w piątek zdeklasowana przez Bayern Monachium (2:8) i odpadła z Ligi Mistrzów. W 82. minucie bramkę strzelił Robert Lewandowski. Mina trenera Quique Setiena była w tym momencie wymowna.

Mateusz Kozanecki
Quique Setien PAP/EPA / Rafael Marchante / Na zdjęciu: Quique Setien
Trwa fatalna seria Barcelony. Najpierw piłkarze z Katalonii stracili prowadzenie w Primera Division i to Real Madryt sięgnął po mistrzostwo kraju. Klub targany jest konfliktami, a na dokładkę doszła kompromitująca porażka z Bayernem Monachium 2:8.

W 82. minucie wynik na 6:2 podwyższył Robert Lewandowski. Polak otrzymał podanie od Philippe Coutinho, urwał się obrońcy i skierował piłkę do niemal pustej bramki.

Media obiegło zdjęcie pokazujące Quique Setiena po trafieniu Lewandowskiego. Wyraz twarzy szkoleniowca mówi sam za siebie.

Quique Setien po bramce Roberta Lewandowskiego:
Hiszpańskie media rozpoczęły już typowanie następców Quique Setiena na ławce trenerskiej. "Marca" przekazała, że wśród potencjalnych nowych szkoleniowców Blaugrany znajdują się m.in. Mauricio Pochettino i Ronald Koeman.

Załamany po piątkowym meczu był Lionel Messi. "Marca" ujawniła zdjęcie Argentyńczyka z szatni. Był to dla niego kolejny fatalny moment w sezonie - Barcelona przegrała już 0:3 z Romą i 0:4 z Liverpoolem (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

Czy Quique Setien powinien zostać zwolniony?