Liga Mistrzów. Barcelona - Bayern. Tak kibicowała Anna Lewandowska

Z pizzą i uśmiechem na ustach - tak Anna Lewandowska dopingowała swojego męża. Jego Bayern Monachium za zamkniętymi drzwiami rozgromił Barcelonę 8:2. Nie brakowało więc powodów do radości.

Mateusz Kozanecki
Na zdjęciu Anna i Robert Lewandowscy Instagram / annalewandowskahpba / Na zdjęciu Anna i Robert Lewandowscy
Mecze Ligi Mistrzów odbywają się za zamkniętymi drzwiami. W piątek na Estadio da Luz w Lizbonie rozegrany został ćwierćfinał, w którym Bayern Monachium zdeklasował Barcelonę 8:2.

Swojego męża mocno dopingowała Anna Lewandowska. Z konieczności spotkanie musiała oglądać w telewizji. Trenerka pokazała w mediach społecznościowych, w jakich warunkach śledziła spotkanie.

Przy pizzy i z uśmiechem na ustach. Tak wyglądał piątkowy wieczór u Lewandowskich. Anna może mieć powody do zadowolenia.

Tak kibicowała Anna Lewandowska (za: Instastories):

Robert Lewandowski strzelił bramkę w 82. minucie, podwyższając wynik spotkania na 6:2. Znacznie wcześniej, bo kilka minut po rozpoczęciu gry, asystował przy golu Thomasa Muellera.

Na kolejne emocje z udziałem Lewandowskiego i Bayernu przyjdzie poczekać do środy. 19 sierpnia Bawarczycy w półfinale LM zmierzą się ze zwycięzcą meczu Manchester City - Olympique Lyon.

Anna Lewandowska skomentowała gol "Lewego"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Bayern Monachium zwycięży w Lidze Mistrzów?