Grzegorz Krychowiak z pierwszym golem w sezonie. Lokomotiw Moskwa jednak przegrał (wideo)

Lokomotiw Moskwa doznał drugiej porażki w tym sezonie. Polskich kibiców jednak ucieszył fakt, że gola strzelił Grzegorz Krychowiak.

Robert Czykiel
Grzegorz Krychowiak strzela gola Instagram / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak strzela gola
Rosyjska ekstraklasa ma już za sobą pięć kolejek. W środę 26 sierpnia Lokomotiw Moskwa grał na własnym stadionie z Achmatem Grozny, który do tej pory przegrał tylko raz.

W pierwszym składzie drużyny ze stolicy Rosji znalazł się Grzegorz Krychowiak. Z kolei Maciej Rybus całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Jak spisał się "Krycha"?

Środkowy pomocnik reprezentacji Polski strzelił gola w 77. minucie. Nasz rodak głową pokonał bramkarza po dośrodkowaniu od Witalija Lisakowicza. Jego gol jednak nie odwrócił losów meczu.

Achmat już po pierwszej połowie prowadził 2:0. Ostatecznie klub z Groznego wygrał 3:2, dzięki czemu zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Z kolei Lokomotiw w tej chwili jest piąty.

W innym meczu z dobrej strony pokazał się Sebastian Szymański. Jego Dinamo Moskwa pokonało 1:0 Zenit Sankt Petersburg, a Polak asystował przy bramce Toniego Sunjicia.

Grzegorz Krychowiak już zaczyna czarować w Rosji. Polak w jedenastce kolejki >>

Krychowiak zadowolony po ostatniej wygranej Lokomotiwu. "Idziemy dalej w tym kierunku" >>